Меню

Міс школи-2011

Сценарій свята "Міс школи-2011"


В залі гасне світло. На добре освітлену сцену під легку музику виходять ВЕДУЧІ.
ВЕДУЧИЙ. Добрий вечір, дорогі друзі!
ВЕДУЧА. Добрий вечір, ……..!
ВЕДУЧИЙ. Вас вітає конкурс краси і грації…
ВЕДУЧА. “Міс школи-2011”!
Звучить музична відбивка (фонограма на секунду виводить на “форте”, а потім знову виводиться на “ піано”)
ВЕДУЧИЙ. Тож давайте побажаємо конкурсанткам успіху, а нам – трохи терпіння. Хоча , дійсно, не терпиться дізнатися , хто ж стане переможницею нашого конкурсу.
ВЕДУЧА. Одне можемо сказати з упевненістю – всі учасниці конкурсу, без винятку, гідні цього звання!
ВЕДУЧИЙ. А до речі, кажуть, що наші дівчата – найкрасивіші дівчата в світі (До глядачів) Це правда?
ВЕДУЧА. Ну звичайно! Хіба ти сумніваєшся? Вони найкрасивіші, найрозумніші, найпривабливіші, найталановитіші, найчарівніші…ну справжні принцеси.
ВЕДУЧИЙ. І ДІЙСНО, ЯКА МАЛЕНЬКА ДІВЧИНКА НЕ МРІЄ СТАТИ ПРИНЦЕСОЮ? Напевно, так само мріяли стати принцесами і наші конкурсантки, які вже стали майже дорослими!
ВЕДУЧА. Сьогодні на наших учасниць чекають нелегкі випробування, тому, коли вони з’являться на цій сцені – давайте підбадьоримо їх оплесками!
ВЕДУЧИЙ. Зустрічайте – учасниці конкурсу “ Міс Школа 2011”!
Під легку танцювальну музику з арки на сцену виходять учасниці конкурсу в однакових стилізованих закарпатських костюмах. Висвічується прожекторами тільки передній план сцени – авансцена. Коли конкурсантка з’являється на авансцені її представляють ведучі. (Всіх 17 учасниць)
ВЕДУЧИЙ. Ну, просто дух захоплює від такої краси!
ВЕДУЧА. І це тільки початок!
ВЕДУЧИЙ. А зараз у присутності наших глядачів, мені хотілося б поставити просте риторичне питання :“А судді хто?”
ВЕДУЧА. Що ж, це явний симптом того, що настав час представити журі нашого конкурсу - справжніх експертів,а також гостей нашого свята! (представляють по черзі членів журі та гостей).
Ведучий. І так Конкурс перший - “Візитна картка”
( Кожна дівчина повинна протягом 1 хв. розкрити своє захоплення, тобто представити себе. Оцінюється також їх чарівність, різноплановість захоплень, уміння “подати” себе).
ВЕДУЧИЙ. Отже, журі представлено, гостей свята також, конкурсантки на сцені , а це означає, що попереду на нас чекає справжній феєрверк краси в низці конкурсів нашої програми.
ВЕДУЧА. Перший конкурс, який щойно пройшов умовно названий “Візитна картка”, шановне наше журі оцінює за п’ятибальною системою , як ,власне , і всі наступні конкурси.
ВЕДУЧИЙ. Що ж, ви переконалися, що наші конкурсантки – справжні красуні?
ВЕДУЧИЙ. А зараз наш другий конкурс «Розминка». Кожна з вас повинна дати вичерпну відповідь на те запитання, номер якого ви вибрали. Отож, починаємо!
(Ведучий та ведуча по черзі підходять до кожної дівчини і кожна витягує зі скляної вази номер питання на яке дає відповідь)
1. Що на вашу думку життя?
2. Що на вашу думку кохання?
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
ВЕДУЧА. Яка маленька дівчинка не мріє стати принцесою? Але ж це тільки на перший погляд здається, що бути принцесою так легко!
ВЕДУЧИЙ. Зважте самі: численні прийоми...
ВЕДУЧА. ...Тугі корсети...
ВЕДУЧИЙ. ...Довгі бали, на яких обов’язково знайдеться заморський принц, який просить вас неодмінно виконати його улюблену пісню або ж потанцювати з ним справжнісіньку королівську кадриль!
ВЕДУЧА. З цього випливає, що в кожної принцеси, яка поважає себе, обов’язково повинен бути свій «коронний номер», яким вона зможе вразити присутніх найвишуканішого балу!
ВЕДУЧИЙ. Тому, шановні глядачі, дозвольте оголосити третій , найбільш цікавий і захоплюючий конкурс із умовною назвою “Коронний номер”!
ВЕДУЧА За умовами цього конкурсу, кожна конкурсантка повинна продемонструвати свій талант, тобто художній номер у власному виконанні.
ВЕДУЧИЙ. Наше журі оцінить у цьому конкурсі оригінальність номера, артистичність кожної учасниці та майстерність його виконання! Отже, починаємо!
ВЕДУЧИЙ. (після закінчення конкурсу) Що ж, щиро дякуємо нашим конкурсанткам за цікаві і змістовні номери. Просимо журі виставити оцінки за конкурс!
ВЕДУЧА. Отже, поки наші учасниці готуються до останнього конкурсного завдання, яке для вас, шановні глядачі, залишається інтригуючою загадкою, зверніть увагу на ті бюлетені для голосування, які ви отримали біля входу до залу. У кожному бюлетені ви знайдете список імен учасниць конкурсу. Навпроти кожного імені – порожня клітинка. Отже зараз ми попросимо вас зробити свій вибір, поставити відповідну позначку в одній із клітинок.
ВЕДУЧИЙ. У результаті підрахунку ваших голосів буде визначена дівчина, яка стане володаркою титулу “Міс глядацьких симпатій”. Зараз наші помічники пройдуть залом із скриньками для голосування, а ми попросимо вас всіх дружно проголосувати. Домовились?
А зараз не величка перерва для того,щоб наші учасниці приготувалися.
Для вас виступить__________________________Клас
Ведуча. Конкурс четвертий-Реклама
( В цьому конкурсі кожна учасниця повинна продемонструвати парасольку так,щоб всім її захотілося придбати.Оцінюється виконання і оригінальність номеру.)
Ведучий. Конкурс-п’ятий – ''Умілі ручки''
(У цьому конкурсу дівчата за допомогою цих ризинок,заколочок повині за 3 хвилини зробити зачіску.Оцінюється граціозність зачіски і також пишність зачіски)
Ведучий.Конкурс-шостий “Страва”
(У цьому конкурсі конкурсантки повині представити страву,розповісти про неї і дати скоштувати журі.Оцінюється смак страви і також елегантність)
Ведуча.Конкурс-сьомий ”Супер одяг для дітей”
(У цьому конкурсі дівчата повині проявити свої дезайнерські таланти.Вони повині перевдягнути дитину і розповісти чому саме вони вибрали цей стиль.Оцінується стиль одягу)
ВЕДУЧИЙ. Отже, пані та панове! Дозвольте запросити вас на справжнісінький світський бал!
(починає звучати легка музика і на фоні музики ведучі продовжують)
ВЕДУЧА. Де, як не на балу, ви зможете побачити стільки справжніх Леді! Вони прекрасні у своїх легких сукнях, вони граціозні, і здається, що вони зовсім не йдуть, а летять. Вони бездоганні.
ВЕДУЧИЙ. Отже, шановні журі, дорогі глядачі, ми представляємо на ваш суд конкурс під назвою “Дефіле”!
ВЕДУЧА. У цьому конкурсі журі оцінює граціозність дівчат, легкість і витонченість ходи, а також уміння носити найвишуканіше вбрання – вечірню сукню!
ВЕДУЧИЙ. Наш світський бал оголошується відкритим!
(Звучить романтична музика. Світло трохи приглушується. У цей час відбувається зміна декорацій. Потім світло яскравішає і на сцену виходять учасниці. Вони за задумом режисера проходять по сцені демонструючи свої вечірні сукні. Після закінчення дефіле всі дівчата зупиняються у стоп-мізансцені. Ведучі знову оголошують імена конкурсанток Використовуються світлові ефекти).
Ведучий.
ВЕДУЧА. Оплески нашим Леді! Вони прекрасні!
ВЕДУЧИЙ. Без сумніву, кожна з цих учасниць достойна стати першою.
Але першою є тільки одна, яка сьогодні отримає титул “Міс Школа-2011”.
ВЕДУЧА. Хочу вам сказати, що всі наші учасниці будуть нагороджені різними титулами, якими саме – визначить журі. Поки журі буде підводити підсумки четвертого конкурсу під назвою “Дефіле” і підбиватиме підсумки всіх конкурсів разом, ми запрошуємо на сцену __
ВЕДУЧА. Шановні пані та панове! Конкурс “Міс Школа-2011” підходить до свого логічного завершення, а це означає, що вердикт журі готовий, і ось уже через декілька хвилин стане відоме ім’я переможниці!
ВЕДУЧА. Для оголошення результатів нашого конкурсу краси і грації “Міс Школа “ та нагородження переможців запрошуємо на сцену голову журі _________________________
(звучать урочисті фанфари. Голова журі виходить на сцену. Він вітає учасниць свята і оголошує результати. Помічники підносять дипломи для вручення, корони, стрічки та подарунки. Спочатку зачитуються титули і вручаються подарунки всім конкурсанткам, потім віце міс, а вже тільки потому зачитується ім’я переможниці конкурсу)
ВЕДУЧИЙ. Отже, дорогі друзі, ми починаємо нагородження чарівних конкурсанток.
Ведуча Дипломом із титулом “Міс ________” та подарунком нагороджується конкурсантка під номером_______, учениця______________________________________________________школи
Дипломом із титулом нагороджується “Міс глядацьких симпатій”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Модель”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Фотомодель”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Граціозність”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Талант”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Чарівність”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Грація”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Ерудиція”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Фантазія”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Ніжність”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Вишуканість”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Винахідливість”
Дипломом із титулом нагороджується “Міс Юність”
ВЕДУЧИЙ. А зараз наступає найвідповідальніша і довгоочікувана мить. Для оголошення титулів
“Перша Віце – Міс”
“Друга Віце- Міс”
“Міс Школа …………. ЗОШ І-ІІІ ступенів 2011” та вручення подарунків
запрошуємо на сцену голову членів журі _________________________________
ВЕДУЧА. Диплом із титулом “Друга Віце- Міс Школа Будищенської ЗОШ 1-3Ступенів 2011 ” та цінним подарунком нагороджується учасниця №________________
(оплески переможниці)
ВЕДУЧИЙ Диплом із титулом “Преша Віце- Міс Школа ………… ЗОШ 1-3 ступенів 2011” та цінним подарунком нагороджується учасниця під №____________________
ВЕДУЧИЙ наближається хвилина, коли ми побачимо переможницю нашого конкурсу. Це учасниця під № ___________ удостоєна найвищого звання і їй вручається Диплом із титулом «Міс Школа ………………. ЗОШ І-ІІІ Ступенів 2011” та цінний подарунок.
(оплески переможниці)
(Слово надається членам журі)
ВЕДУЧА .Що ж, на жаль, навіть найчудовіший вечір добігає кінця і від його закінчення нас відділяють тільки декілька хвилин. То ж давайте ж іще раз привітаємо наших учасниць бурхливими оплесками!
ВЕДУЧА. Шановні наші красуні! Ми вітаємо вас всіх. У вас – велике майбутнє. Попереду нові сцени і п’єдестали наступних конкурсів краси. Нехай щастить вам у житті, чистих рос вам, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща.
ВЕДУЧИЙ. А МИ, чоловіки, ДАВАЙТЕ СПРОБУЄМО ДИВИТИСЯ на світ очима наших дівчат, любити і поважати їх, створювати їм всі умови для розквіту їхньої краси і інтелекту. Адже від того як ставимося ми до жінки, матері, подруги, коханої і визначається культура цілої нації, а зрештою – культура нашої держави.
(Звучить фінальна пісня у виконанні _____________, вокального ансамблю ___________Центру позашкільної роботи та дитячої творчості і всіх конкурсанток)
ВЕДУЧІ. ( на фоні мелодії) До побачення! До нових зустрічей!