Меню

Для гармонійного розвитку дитин

Гуртки

Для гармонійного розвитку дитини важливо спрямувати її яскраві емоції у русло прагнення до творчої активності та самовдосконалення. В комплексі «Корчагінець» створено оптимальні умови для дитячої самодіяльності, зокрема працюють гуртки за інтересами.

Хореографічні гуртки

Народний танець сприяє вихованню високої внутрішньої культури особистості, її високих морально-естетичних якостей, гармонійному формуванню фізичного апарату дитини. Завдяки своїй доступній формі народні танці є першою сходинкою ознайомлення дітей з хореографічним мистецтвом.

ris1

Гурток сучасного танцю базується на вивченні популярних видів і стилів танцю. Його завдання дати дітям початкову хореографічну підготовку, формувати сучасні виконавські навички, виховувати культуру виконання рухів, пропагувати здоровий спосіб життя.

ris2

ris3

Силами хореографічних гуртків створені традиційні заходи «Корчагінський майдан’s», «Стартінейджер», та участь у різних концертах та фестивалях змін.

 

ris4

Вокальний гурток

Ініціював захід «Битва хорів»

ris5

ris6

Туристичний гурток

Сприятливий для організації туристсько-краєзнавчої роботи. Метою роботи є формування у дітей життєвих, здоров’язберігаючих компетенцій, створення умов до залучення їх до здорового способу життя шляхом використання засобів спортивного туризму. На заняттях гуртка вивчають орієнтування в туристському поході, вузликознавство, туристичне спорядження та туристичний побут. Вихованці гуртка є учасниками одно та дводенних походів, змагань з спортивного орієнтування тощо.

Гурток образотворчого мистецтва

ris7

Гурток картингу

Хімічний та фізичний гуртки

ris8

ris9

ris10

ris11

ris12

Гурток «Етнолялька»

Головним компонентом гри є іграшка. Вона відіграє важливу освітню, розвивальну та організаційну роль. Іграшка є фактором психічного розвитку дитини. В ході роботи гуртка вихованці ознайомлюються таким видом роботи як народна іграшка, виготовляють українську народну іграшку, формують у собі естетичний смак та виховують національну свідомість.

Гурток орігамі

Складання та моделювання паперових фігур розвиває просторову уяву дитини. Заняття з орігамі сприяють розвитку інтелекту, художнього смаку, конструкторських здібностей, привчає до точності та акуратності.

Гурток «Юні журналісти»

Заняття в гуртку журналістики передбачає розвиток інтелектуальних і творчих здібностей дитини, критичного мислення, спеціальної компетентності, сприяє становленню суб’єктивної позиції особистості.

Силами корчагінських журналістів створюється табірний часопис «Вусатий нянь», виходять випуски «Корчагінських новин», знімаються соціальні відеоролики.